Noctua NH-D12L chromax.black CPU Soğutucu Tanıtıldı

Noctua başarılı bir performans sunan Noctua NH-D12L CPU soğutucusunun yepyeni chromax.black versiyonunu tanıttı. İşte Noctua NH-D12L chromax.black hakkında detaylar.

Noctua’nın tamamen siyah soğutucusu Intel LGA 1851 Arrow Lake gibi yeni nesil CPU’lara tamamen hazır durumda. NH-D12L chromax.black, Noctua’nın NH-D12L modelinin tamamen siyah versiyonu ve sessiz soğutma performansını kasa uyumluluğuyla birleştirmek üzere tasarlanmış.

Ürün siyah kaplamalı soğutucu, siyah titreşim önleyici pedlere sahip siyah bir fan, siyah fan klipsleri ve siyah montaj parçaları içeriyor. Kaplama malzemesi ve işleminin kapsamlı optimizasyonları sayesinde chromax.black modeli normal, kaplamasız muadili ile aynı ünlü sessiz soğutma performansını sağlıyor.

Yalnızca 145 mm yüksekliğindeki NH-D12L chromax.black, birçok 4U muhafazanın yanı sıra daha önce 92 mm fanlı çözümlerle sınırlı olan daha dar kule kasalarına da uyumlu.

Aynı zamanda, beş ısı borulu çift kule tasarımı ve son teknoloji ürünü NF-A12x25r 120 mm fan, birçok tam yükseklikte 120 mm modeli geride bırakan bir verimlilik düzeyi elde etmesine olanak tanıyor. Tek fan konfigürasyonu ve asimetrik kanat yığınları sayesinde NH-D12L, bellek yuvalarından uzak kalarak AMD AM5/AM4 ve Intel LGA1851/1700/1200 üzerinde %100 RAM uyumluluğu sağlıyor.

NH-D12L chromax.black, SecuFirm2 montaj sistemi, Noctua’nın ödüllü NT-H1 termal bileşiği ve 6 yıllık üretici garantisiyle tamamlanıyor.

Noctua NH-D12L chromax.black 109,90 avro fiyat etiketi taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x